. . سلام. این آلبوم در حال راه اندازی کامل و تکمیل محتوا است و بزودی جایگزین آلبوم اصلی می شود.

خرمشهر، شهری در آسمان . کد 35 آ

خرمشهر، شقایقی خون رنگ است که داغ جنگ بر سینه دارد,داغ شهادت. عجب از این عقل واژگونه که ما را در جستجوی شهدا به قبرستانها می کشاند. عجب از این چشم های کور و گوش های کر که شهر آسمانی خرمشهر را نمی بینند و زمزمه ارواح جاویدان را نمی شنوند. شور زندگی یک بار دیگر مردمان را به خرمشهر کشانده است. شاید آنان در نیابند اما شهر در پناه شهداست و این حقیقت را بر لوح محفوظ آب نگاشته اند. شهید سید مرتضی آوینی
آلبوم اختصاصی  احمد ماجدی فرزند خاک پاک و مطهر خونین شهر، که طهارتش را مدیون کربلائیانی می داند که خود را به قافله سال 61 هجری اباعبدالله (ع) رسانده اند و سید محمد علی جهان آرا علم دار این قافله  است که هنوز در سفر تاریخ است و من و تو باید که به این کارون ملحق شویم. خرمشهر معبری است به تاریخ. به ماه محرم الحرام. آنجا که انصارالحسین (ع) پا در رکاب ریحانه رسول الله (ص) از نینوا، کربلا ساختند.
خرمشهر یک نویسنده می خواهد که سرگذشتش را بنویسد. یک خمینی می خواهد که "قلمش"؛ تجلی "خرمشهر را خدا آزاد کرد " باشد یک " مرد " می خواهد که " غصه هایش " را " قصه " کند. یک "آوینی" دیگر می خواهد که "شهری در آسمان" را دوباره بسازد. همه باید آن یک مرد باشیم. دعا کنید که من هم بتوانم آن یک مرد باشم.... دلم برای خرمشهر می تپد و روحم گرد ویرانه هایش پروانه وار می گردد. مسجد جامع خرمشهر کعبه ای بود که شهدا بر گردش طواف میکردند و هنگامی که شهر سقوط کرد بازپس گرفتن آن مظهر آزادی خونین شهر شد.
خرمشهر شهری آسمانی است که در ملکوت آسمان ها مشهورتر است تا زمین.

Share With Friends

Share With Friends

تصویر اتفاقی

برچسب محبوب

Add Tag

اطلاعات آلبوم